25.06

Банківський форум

В Одесі ГПУ та СБУ обшукують офіс соратника Саакашвілі

Четвер, 26 травня 2016, 14:48

Слідчі Генпрокуратури та столичного управління СБУ проводять обшуки у кабінеті і будинку помічника-радника губернатора Одеської області, екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе у будівлі Одеської ОДА, а також за місцем реєстрації фонду "На благо Одеси".

Про це повідомляє місцеве видання "Думская.net"  з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Згідно з повідомленням, слідчі дії ведуться в рамках кількох кримінальних проваджень: одне з них відкрито за фактом незаконного відшкодування ПДВ посадовим особам Генерального консульства Грузії у 2012-2013 роках.

"Згідно з матеріалами справи, дипломати отримали майже 20 млн. гривень за нібито придбані у київських магазинах брендові речі і одяг. Сьогодні слідчі навідалися до магазинів "Луї Віттон" та "Прада", а також Державну фіскальну службу", -  йдеться у повідомленні. 

Також повідомляється, що ГПУ цікавиться діяльністю фонду "На благо Одеси", головою якого є Нішніанідзе.

За даними ЗМІ, даний фонд акумулює гроші низки великих одеських бізнесменів, за рахунок фонду закуповувалися дорогі автомобілі, оплачувалася передвиборна кампанія Саші Боровика, закордонні поїздки губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі, форуми в обласних центрах України.

"На думку Генпрокуратури, це є корупцією", - зазначає видання.

За повідомленням в ефірі   телеканалу "112", обшуки проходять на 5 поверсі близько півгодини, за словами співробітників ОДА, представниками СБУ та ГПУ було зачитано рішення одного з судів Києва, деталі рішення не уточнюються.

Також зазначається, що кабінет, в якому проводиться обшук, є "кабінетом протоколу".

Джерела "Української правди" у ГПУ підтвердили, що обшук проводить Генпрокуратура, саме у Нішніанідзе, при цьому джерела не змогли уточнити, в рамках якого провадження проводиться обшук.

Фото Андрія Колісніченка
Фото Андрія Колісніченка
 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: