Кремлівські "тролі" атакують Україну через Польщу - ЗМІ

Неділя, 19 червня 2016, 22:28

У польському інтернет-просторі кремлівська пропаганда розгорнула масштабну кампанію з дискредитації України та українців. 

Про це пише Радіо Свобода, посилаючись на дані польських аналітиків.

За даними експертів, хвиля безпрецедентної антиукраїнської пропаганди у польській мережі піднялася ще у 2013 році. Щоб переконати поляків у тому, що українці – їхні запеклі вороги, інтернет-"тролі" сотні тисяч разів повторюють тези теперішньої кремлівської влади.

Одним із найбільш яскравих прикладів кремлівського "тролінгу" у Польщі називають інтернет-форум російського польськомовного радіо Sputnik Polska: на сторінці радіо "тролі" масово з’явилися пізньої осені 2013 року.

Головним завданням кремлівського інтернет-"тролінгу" у Польщі експерти вважають руйнування польсько-українських відносин. 

"Намагаючись розсварити поляків з українцями, інтернет-"тролі" наполегливо експлуатують питання складного історичного минулого двох народів, передусім – волинської трагедії", - йдеться у публікації.

Також "тролі" застосовують у польському сегменті соцмереж такий перевірений спосіб, як створення псевдопрофілів. 

"Вони не закликають поляків любити Путіна, та вони наче мантру повторюють думки теперішньої російської влади про Україну. Тим самим Кремль намагається знеохотити поляків до підтримки українців", - зазначають експерти. 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування