Березюк розповів, чому "Самопоміч" не голосувала за судреформу

Четвер, 2 червня 2016, 15:32

Фракція "Самопоміч" не голосувала за внесення до Конституції в частині судової реформи через побоювання набуття президентом повного контролю над суддями.

Про це лідер фракції Олег Березюк заявив журналістам, повідомляють "Українські новини".

"Добрими справами прикриваються найгірші. З одного боку, судді будуть звільнені, але судді-"п'ятирічки" не будуть звільнені. Більш цього, протягом двох років президент має одноосібне право приймати рішення щодо суддів. Послухайте, що це за реформа? Більше цього – легалізується монополія адвокатури", – сказав Березюк.

Також він висловив побоювання через те, що ці зміни підтримав "Опозиційний блок" і групи парламенту. На його думку, це говорить про те, що зміни в Конституцію в частині децентралізації будуть намагатися приймати так само і цього не можна допустити.

За словами Березюка, фракція протягом трьох останніх днів обговорювала, чи голосувати за зміни, але рішення прийнято не було, у зв'язку з чим фракція утрималася.

Як відомо, фракція Радикальної партії також не голосувала за ці зміни. Лідер фракції Олег Ляшко пояснив причину приблизно так само, як і Березюк.

Рада внесла зміни в Конституцію 335 голосами.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!