Трамп назвав Хілларі Клінтон "брехухою світового класу"

Четвер, 23 червня 2016, 07:54

Найбільш ймовірний кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп назвав свою суперницю по президентських перегонах Хілларі Клінтон "брехухою світового класу".

Про це пише BBC.

Виступаючи перед виборцями в Нью-Йорку, Трамп звинуватив кандидата від демократів в тому, що вона нібито отримувала особисту вигоду, займаючи посаду держсекретаря США.

Трамп вважає, що його суперниці бракує розважливості, щоб бути президентом США.

Поки Гілларі Клінтон не відповіла на випад Трампа на свою адресу, але, виступаючи в Північній Кароліні, вона заявила в черговий раз, що у мільярдера Трампа немає чіткого плану і рішень щодо подолання економічних проблем в США. За словами Клінтон, неправильні рішення можуть привести країну до економічного краху.

"Він [Трамп] написав безліч книг по бізнесу, але всі вони закінчуються на 11-му розділі", - сказала раніше Клінтон, натякаючи на 11-й розділ закону про банкрутство США.

Дональд Трамп відреагував на виступ суперниці в соцмережах. В одному зі своїх твітів він назвав себе "королем боргу" і запевнив, що його бізнес-досвід допоможе скоротити зовнішній борг США.

Як відзначають кореспонденти, з наближенням дати виборів, які призначені на 8 листопада, риторика суперників стає все жорсткішою.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!