Проти двох суддів хочуть відкрити дисциплінарні справи за переслідування активістів

1086 переглядів
Четвер, 23 червня 2016, 12:31

Дисциплінарна секція Вищої ради юстиції рекомендує ВРЮ відкрити дисциплінарні справи стосовно судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич та суддів Шевченківського райсуду Валентини Маліновської за переслідування активістів Євромайдану.

Про це повідомляє сайт ВРЮ.

"Розглянувши висновок та матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гусаком М.Б. за заявами Лугової О.М. від 9 грудня 2014 року та прокурора Печерського району міста Києва Волошина Р.Ф. від 12 грудня 2014 року, секція дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти ухвалу про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Царевич Оксани Ігорівни",  – сказано в повідомленні ВРЮ.

Рішення щодо Маліновської також було прийнято за результатами перевірки.

Як відомо, під час Майдану, Царевич прийняла рішення про позбавлення прав щонайменше чотирьох осіб, які брали участь у акції Автомайдану, що полягала у поїздці до резиденції колишнього президента Віктора Януковича – Межигіря.

Після цього до активістів приходили даїшники з фіктивними рапортами, що вони нібито не зупинилися на вимогу працівників ДАІ. За цими рапортами складали фіктивні протоколи, за якими судді виносили неправомірні рішення про позбавлення прав всіх водіїв, яких змогли зафіксувати камери ДАІ.

Наприкінці березня 2016 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України відклала розгляд справи судді Печерського суду Оксани Царевич про рекомендацію призначення її суддею безстроково до того моменту, поки суд не винесе вирок по її справі щодо переслідування "Автомайдану".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua