Клімкін розчарований декларацією ПАРЄ про рух назустріч РФ

9164 перегляди
Субота, 25 червня 2016, 01:22

Глава МЗС України Павло Клімкін розчарований декларацією ПАРЄ про необхідність руху назустріч Росії.

Про це йдеться в його заяві на сторінці МЗС в Facebook.

"Надзвичайно здивований і розчарований сьогоднішньою Декларацією Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи. Заявляючи про відданість демократії та діалогу, сьогодні цей керівний орган Асамблеї своїм рішенням поставив їх під сумнів", - заявив він 24 червня.

Клімкін наголосив, що ПАРЄ застосувала санкції до російської делегації у відповідь на агресію РФ на Донбасі і окупацію Криму.

"Росії було висунуто чіткий перелік вимог та визначено умови, за яких санкційне рішення може бути переглянуте. Чи виконала Росія ці вимоги? Ні. Чи визнала Росія свої помилки? Знову ні", - підкреслив він.

Клімкін також додав, що Росія "продовжує показово ігнорувати заклики міжнародного співтовариства припинити агресію проти України".

Глава МЗС заявив, що заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції і відновити діалог з РФ, "підриває авторитет усієї Асамблеї".

"Подальші поступки агресору й окупанту будуть найгіршим сигналом для міжнародного співтовариства та означатимуть, що Росія, як і будь-яка інша держава, віднині можуть вільно і безкарно порушувати засадничі принципи Ради Європи", - вважає Клімкін.

За його словами, "організація, яка стоїть на захисті прав людини, демократії та верховенства права, не може собі дозволити перейти цю межу".

Як відомо, 24 червня Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалило декларацію про спільні цінності з РФ і про необхідність руху назустріч.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua