Суд арештував майно директора ХТЗ

Неділя, 26 червня 2016, 22:24

Київський райсуд Харкова наклав арешт на майно гендиректора ПАТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ), підозрюваного в підготовці до диверсії.

"Накласти арешт на майно підозрюваного", - йдеться в ухвалі, опублікованій на сайті єдиного держреєстру судових рішень.

У документі зазначено, що арешт накладено на земельну ділянку пл.10,19 га, дачний будиночок, 5 нежилих будівель і один житловий будинок, а також на 2 автомобілі, 2 мотоцикли і причіп.

У мотивувальній частині ухвали зазначено, що слідчий просив арештувати майно, що належить підозрюваному на правах власності, щоб забезпечити можливу конфіскацію майна, оскільки санкція статей, які інкримінуються підозрюваному, передбачає таке покарання.

Захист підозрюваного скористався правом на апеляцію. Як зазначено на порталі "Судова влада України", апеляційний суд розгляне скаргу адвоката, подану в інтересах його підзахисного, 30 червня.

Як повідомлялося, прес-центр СБУ 6 червня повідомив, що гендиректор ХТЗ, призначений у березні 2016 року, здійснив підготовку до демонтажу обладнання ливарних цехів з метою вивезення до РФ. Він повідомлений про підозру у вчиненні диверсії (ч.1 ст.14 ст.113 Кримінального кодексу України) і оголошений в розшук.

У березні поточного року за рішенням наглядової ради ПАТ посаду гендиректора ХТЗ зайняв Андрій Коваль, який керував заводом в 2006-2007 рр.

Наприкінці квітня президент і власник групи компаній Олександр Ярославський за пропозицією австрійського бізнесмена Зігфріда Вольфа, інвестора ПАТ "Харківський тракторний завод", придбав контрольний пакет акцій цього підприємства.

ХТЗ, заснований в 1930 році, в даний час випускає десятки моделей тракторів і спецтехніки, призначених для робіт в сільському і комунальному господарствах, будівництві.

За попередніми даними, чистий прибуток ХТЗ 2015 року скоротився в 10 разів (2014 року цей показник склав 445 млн грн).

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування