У Росії пройдуть масштабні військові навчання

Вівторок, 28 червня 2016, 06:33

У Росії в республіці Бурятія підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) Східного військового округу (ВВО) проведуть масштабні навчання із застосуванням нових комплексів "Борисоглібськ-2" і "Ртуть-БМ".

Про це повідомляє ТАСС.

"На полігоні "Бурдуна" з початку тижня в польовому виході буде задіяно понад 200 військовослужбовців і близько 30 одиниць нової техніки", - заявили в прес-службі ВВО.

Військовослужбовці РФ вже зробили багатокілометровий марш на техніці з пункту дислокації на полігон, де організували табір.

Їм належить виконати ряд спеціальних завдань по розгортанню систем РЕБ, організації цілодобового чергування в польових умовах, пеленгації джерел радіоелектронного випромінювання і створенню перешкод системам зв'язку умовного противника.

Польовий вихід триватиме місяць, потім кожен військовослужбовець здасть заліки зі спецпідготовки. Підсумком стане масштабне тактико-спеціальне навчання, в ході якого підрозділу РЕБ забезпечать виконання навчально-бойових завдань мотострілецького батальйону в наступі і обороні.powered by lun.ua