Порошенко піде на другий термін – Гринів

Четвер, 30 червня 2016, 09:01
Порошенко піде на другий термін – Гринів
АП

Лідер фракції БПП у Верховній Раді Ігор Гринів вважає, що чинний президент Петро Порошенко піде на другий термін.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", яке буде опубліковано незабаром.

"Чи є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? В моєму розумінні, немає ніяких сумнівів. Президент піде на другий термін і це страшна і велика відповідальність", – говорить Гринів.

"...Петро Олексійович прекрасно розуміє, що для того, щоб стати президентом на другий термін, треба домогтися екстраординарних результатів. Скоротився кредит довіри до влади, стало більше претензій до влади, частіше піднімають питання про відповідальність влади – і це вже інші вимоги, ніж ті, які були до Ющенка", – зазначає депутат.

Гринів підкреслив усю складність ситуації, в якій опинився Порошенко:

"Якби такі вимоги, як тоді, були зараз до Петра Олексійовича, то можна було б, як робив Янукович – скакати по пеньках і йти на виборчу кампанію".

"Зараз зовсім інше: без реальних реформ, без відкритої позиції отримати пам'ятник у державі і ввійти в українську історію буде досить важко. Це гра ва-банк, ця гра значно складніша, ніж здається на перший погляд", – підкреслив глава фракції БПП.

Він пояснив, чому виступає на стороні глави держави:

"Ви говорите, що я тонко хвалю президента. Ні, не тонко, я грубо хвалю президента... Бо я в кошмарному сні собі уявляю, що було б, якби президентом став інший кандидат. Я вважаю, що ризик для державності України був би значно вищим".

 На питання, кого він вважає головним конкурентом Порошенка, Гринів відповів:

"Знаєте, соціологи зараз міряють навіть Володимира Зеленського. Це нічого поганого не каже про Володю. Але одним з таких реальних конкурентів може бути ось такий несистемний вибір людей".

"... Люди точно розумніші за всіх політиків, у своїй масі. Мене це навіть дивує. Тому я цю загрозу не перебільшую", – додав депутат.

Гринів не виключив розіграш "старої карти" проти Порошенка:

"А ось друга історія значно складніша. Це повернення до старої парадигми Схід-Захід. Повернення до старої парадигми і пошук кандидата від Сходу і кандидата від Заходу – на жаль, це те домашнє завдання, яке ми не доробили, країна до кінця не зшита. І спроба і далі грати на цьому, те, що робить Оппоблок, наприклад, чітко відчувається. Це навіть не реванш, це спроба грати на старій трубі.

На запитання щодо соціологічних замірів, або так би мовити, хто "дихає президенту в потилицю", Гринів зазначив:

"У вищій лізі знаходяться ті люди, які постійно перебували в попередніх кампаніях. Це Садовий, Тимошенко. На сьогоднішній день ці три кандидати реально є представниками вищої ліги".

Однак, на думку Гриніва, ліга "знизила свій рівень".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...