У лікарнях Стамбула після теракту лишаються двоє українців

30 червня 2016, 10:22

У лікарнях Стамбула після теракту в аеропорту лишаються ще двоє громадян України.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

"Зараз у лікарнях Стамбула перебуває двоє громадян України, які постраждали під час терористичного акту в міжнародному аеропорту Ататюрк" - йдеться у повідомленні.

Реклама:

Зазначається, що третій постраждалий (із легкими ушкодженнями) найближчим часом планує повернутись додому.

Як повідомлялося, всього у теракті в аеропорту Стамбула постраждали четверо українців – одна українка загинула, троє отримали поранення.

Нагадаємо, в ніч на середу головний міжнародний аеропорт Стамбула, аеропорт ім. Ататюрка, став об'єктом атаки терористів-смертників.

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

За попередніми даними турецької влади, терористи вчинили стрілянину, після чого пролунали три вибухи.

Внаслідок теракту загинули 42 особи та ще 239 осіб отримали поранення. 

Європейська правда

тероризм Туреччина
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування