МВС: Інтерпол намагається встановити місце знаходження Іванющенка

Вівторок, 7 червня 2016, 10:50

У МВС заявляють, що Юрія Іванющенка не знімали з розшуку, а в базах Інтерполу змінили його статус на розшук з метою встановлення місця його перебування.

Про це Українській правді повідомив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

"Іванющенко перебуває у міжнародному розшуку Інтерполу з метою встановлення його місцезнаходження, тому що на даний час відсутнє рішення українського суду про затримання цього громадянина", - сказав він.

"Це свідчить про те, що тільки-но цей громадянин з'явиться десь, то одразу це стане відомо Інтерполу і каналами Інтерполу це стане відомо українському бюро Інтерполу", - додав він.

"Після цього бюро Інтерполу поінформує про це орган, який веде цю справу, тобто Генпрокуратуру. І якщо з'явиться рішення суду України про затримання цього громадянина, українське бюро Інтерполу миттєво передає цю інформацію своїми каналами для прийняття відповідного рішення", - додав Шевченко.

Він додав, що таким чином українське бюро Інтерполу є "координатором передачі інформації".

Як відомо, у вівторок депутат Сергій Лещенко заявив, що Інтепорл зняв з міжнародного розшуку близького соратника екс-президента Віктора Януковича Юрія Іванющенка.

1 квітня  Дніпровський суд Києва скасував розшук соратника Януковича – олігарха Юрія Іванющенка: рішення ухвалив суддя Микола Чаус, який скасував розшук Іванющенка та санкцію на його доправлення під вартою для обрання запобіжного заходу.

Оксана Коваленко, УПpowered by lun.ua