Суд скасував переміщення одіозного поліцейського Мамки в зону АТО

Середа, 8 червня 2016, 16:07

Окружний адміністративний суд Києва скасував переведення колишнього начальника Головного слідчого управління Національної поліції Григорія Мамки на роботу в зону антитерористичної операції.

Про це сказано повідомляє в середу прес-служба суду.

Таким чином суд задовольнив його позов до Національної поліції та скасував наказ, яким позивача було звільнено з посади заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління Національної поліції України та призначено начальником управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Національної поліції в Донецькій області.

3 червня 2016 року суд виніс рішення, в якому йдеться, що наказ щодо Мамки не містив обґрунтування ефективності переміщення на відповідну посаду в Донецькій області та підтвердження інтересів служби такого переміщення.

"Порівняння функціональних обов’язків та розміру посадових окладів свідчить про нерівнозначність посади, на яку Мамку Григорія Миколайовича було призначено оскаржуваним наказом", – вказано в рішенні суду.

Суд постановив негайно скасувати переміщення і відновити позивача в посаді заступника начальника ГСУ Національної поліції.

Як відомо, раніше Мамка не пройшов переатестацію і був звільнений указом Деканоідзе, однак суд скасував це рішення і зобов'язав поновити його на посаді.

Мамку звинувачували в причетності до корупції та рекету.

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!