Кольченко привітав Сенцова з днем народження через адвоката

Середа, 13 липня 2016, 11:57

Український політв'язень Олександр Кольченко передав через адвоката Світлану Сидоркіну вітання українському режисерові Олегу Сенцову, засудженому разом із ним на сфальсифікованому процесі в Росії.

Про це в середу адвокат повідомила "Укрінформу".

"Саша попросив передати Олегу свої привітання з днем народження. Як він сам розповів, в минулому році, коли відбувався суд, Саша йому до дня народження малював листівку. Зараз такої можливості немає, тому він попросив привітати Олега з вашою допомогою, через ЗМІ", – розповіла Сидоркіна.

"Отже – з днем народження, Олеже, і най-най кращі побажання від Саші Кольченка!" – зазначила адвокат.

Як повідомлялося, Олега Сенцова з 40-річчям привітав президент Петро Порошенко.

О 19:00 у середу, 13 липня, на Майдані Незалежності у Києві відбудеться акція з нагоди Дня yародження Олега Сенцова. Охочі привітати та підтримати Олега, висловити свою незгоду з діями Росії щодо громадян України, зберуться поблизу Лядських воріт.

Як відомо, українського режисера Олега Сенцова й активіста Олександра Кольченка в серпні 2015 року Північно-кавказький військовий окружний суд Росії засудив до 20 і 10 років позбавлення волі за безпідставним обвинуваченням у так званій справі "кримських терористів".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!