Через криміногенну ситуацію на вулицях Києва побільшає камер

Середа, 13 липня 2016, 14:03

Київський міський голова Віталій Кличко дав доручення комунальним підприємствам встановити відеоспостереження у місцях великого скупчення людей.

Про це мер заявив у середу на виїзній нараді щодо ремонтів міжквартальних проїздів та демонтажу незаконних рекламних носіїв, повідомляє "Укрінформ".

"На жаль, криміногенна ситуація в Києві в поганому стані, тому одна із ключових складових боротьби є незворотність покарання. Ті люди, які порушили закон, повинні відповідати перед законом", – наголосив Кличко.

"В цьому напрямку розкриття злочинів може бути набагато кращим. Була нарада з міністром внутрішніх справ, нарада з генеральним прокурором, де було зроблено акцент на тому, що нам потрібне відеоспостереження, яке дає можливість краще розкривати злочини", – зазначив мер.

"В цьому напрямку я дав доручення нашим комунальним підприємствам встановити камери спостереження в місцях скупчення людей, торгові заклади, де знаходяться приватні підприємства. Нам потрібно встановити максимальну кількість камер, тому що на сьогодні кількість камер невелика", – сказав Кличко.

За його словами, зараз розробляється програма "Безпечна столиця", де передбачені кошти на встановлення відеоспостереження.

"Це невеликі кошти", – запевнив він.

Водночас Кличко не уточнив кількість камер, яку планують встановити.powered by lun.ua