"Антонов" купуватиме канадську електроніку для літаків

П'ятниця, 15 липня 2016, 03:51

Авіабудівне підприємство "Антонов" на авіасалоні в Фарнборо уклало з канадською компанією Esterline CMC Electronics угоду на поставку обладнання для літаків.

Про це повідомляє BBC.

Угода, як повідомили представники "Антонова", стосується обчислювальних керуючих систем, GPS-датчиків і дисплеїв для використання на літаках Ан-148, Ан-158, Ан-178, а також на важких транспортних машинах Ан-124-100 "Руслан".

"Підписання цих контрактів - хороший привід поєднати канадські технології з прекрасними літаками" Антонова ". Ми готові сприяти вирішенню будь-яких питань заради забезпечення плідної співпраці", - заявила на церемонії підписання договору міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд.

"Обладнання Esterline CMC якнайкраще відповідає нашим потребам. Впевнені, що його використання забезпечить нашим літакам додаткові переваги на світовому ринку", - зазначив президент держпідприємства "Антонов" Олександр Коцюба.

Він додав, що українські виробники співпрацюють ще з однією канадською компанією, Pratt & Whitney Canada.

Фірма надасть нову версію свого турбогвинтового двигуна PW150 для використання на середньомагістральному транспортному літаку Ан-132Д, який Україна розробляє спільно з Саудівською Аравією, повідомляє IHS Jane's.

Аналогічними двигунами оснащуються канадські комерційні літаки Bombardier Q400.

На авіасалоні в Фарнборо "Антонов" представив, зокрема, багатоцільовий транспортний літак Ан-178, здатний базуватися на будь-яких аеродромах, включаючи грунтові та високогірні.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!