Нацполіція затримала скандального забудовника Войцехівського

П'ятниця, 15 липня 2016, 14:18

Національна поліція вручила підозру, та затримала забудовника Анатолія Войцехівського, крім того, на його майно і захоплені земельні ділянки накладено арешт за погодженням ГПУ.

Про це йдеться у повідомленні ГПУ.

"Генеральною прокуратурою 15.07.2016 погоджено повідомлення про підозру Войцехівському за ч. 3 ст. 212 КК України за фактами умисного ухилення від сплати податків на суму 12,5 млн грн, за ч. ч. 3, 4 ст. 197-1 та ч. 5 ст. 191 КК України за фактами створення організованої злочинної групи для самовільного захоплення земельної ділянки територіальної громади м. Києва по вул. Закревського, 42 та будівництва ЖК "Перлина Троєщини", заволодіння під час цього будівництва шляхом обману коштами громадян на суму 2,6 млн грн", - сказано в повідомленні.

"Цього ж дня йому вручено повідомлення про підозру та затримано на підставі ст. 208 КПК України. Крім цього, у вказаному кримінальному провадженні продовжується розслідування фактів самовільного захоплення ще 40 земельних ділянок в м. Києві та самовільного будівництва на них", - зазначили у ГПУ.

Водночас вручення підозри та затримання здійснювала Нацполіція, повідомив УП директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

У Генпрокуратурі зазначили, що Генпрокуратурою України у 2015-2016 роках з метою об’єктивності розслідування об’єднано всі 46 проваджень, зареєстровані з 26.11.2012 щодо діяльності  Войцехівського.

Установлено, що він разом з учасниками злочинного угруповання у 2004-2013 роках придбав частки у статутних капіталах 12 підприємств (у 2014 році ці частки переоформлені на підставних осіб).

За допомогою зазначених підприємств злочинне угруповання самовільно захопило земельні ділянки під будівництво 40 об’єктів, яке продовжується без дозвільних документів та поєднане з привласненням коштів інвесторів.

Окремі з цих об’єктів введені в експлуатацію на підставі підроблених рішень судів, незаконно реєструються в Державному реєстрі нерухомого майна.

У кримінальному провадженні за дорученням процесуального керівника накладено арешт на самовільні будівництва та самовільно захоплені земельні ділянки, на майно Войцехівського всього на суму понад 200 млн грн.

Читайте розслідування УП у справі Войцехівського

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!