Саакашвілі: Перелома або визнає провину, або розкаже про Яценюка

Неділя, 17 липня 2016, 23:07

Внесення заступником голови "Нафтогазу" - головою Наглядової ради Одеського припортового заводу Сергієм Переломою призначеної судом застави у 80 млн грн буде свідчити про визнання ним власної провини.

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

Він висловив упевненість, що необхідна сума є в наявності не у Переломи, а в інших фігурантів справи.

"Звичайно, у них 80 млн є. Йому, мабуть, стільки не перепадало, бо це стрілочники, їм там виділяли щось. Там є люди, які за ними стоять, це в першу чергу Мартиненко, який змушений був у результаті наших розслідувань покинути парламент, і в першу чергу, звичайно, Яценюк. У них ці гроші є, але якщо вони ці гроші заплатять, то потрібно пояснити, звідки ці гроші", - сказав Саакашвілі.

Тому, за його словами, САП вчинила правильно, арештувавши Перелому. Водночас, на думку Саакашвілі, суди відкрито саботують рішення.

"Але, навіть в умовах цих судів, у них є 80 млн, якщо вони заплатять, то це реально визнання провини, а якщо не заплатять, тоді можна їм спокійно запропонувати угоду і сказати: "Переломо, ти хочеш сидіти багато років замість Яценюка, чи ти все-таки розкажеш, куди гроші ніс?", - заявив Саакашвілі.

Як повідомлялося, 17 липня Солом'янський райсуд Києва обрав Переломі запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 9 вересня з можливістю внесення застави у розмірі 80 млн грн.

Укрінформ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: