ВРЮ виправдала ще одного суддю Майдану

Понеділок, 18 липня 2016, 14:38

Вища рада юстиції виправдала суддю, котра позбавляла прав автомайданівців.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє адвокат Роман Маселко.

"14 липня ВРЮ вирішила, що суддя Шевченківського районного суду м.Києва Козятник Л.Г., яка позбавила прав керування Ніну Зеніч та ще 4 водіїв за поїздку до Межигіря на підставі сфальсифікованих документів є невинною і не може бути звільнена", - пише Маселко.

Він зазначив, що вів цю справу в часи Майдану. "Зеніч звинувачували, що вона не зупинилась там, де її взагалі не було. Суд тривав 3 год. ми надали вичерпні докази невинуватості водія. Виступили 6 (!!!) свідків, які чітко судді пояснили, що вони взагалі не їхали там, де їх начебто зупиняли. Допитали і інспектора Пікожа, який в основному казав - "не памятаю" та "я не буду відповідати", - зазначив він.

Попри це Зеніч позбавили прав. Він наголосив, що рішення судді Козятник "відзначилось особливим цинізмом", оскільки Зеніч має двох малолітніх дітей. Одна дитина - інвалід, яку постійно треба возити до лікарів.

"ВРЮ вчергове підтвердило свою порочну практику - "одне порушення прощається, яким би тяжким воно не було". Це вже відпрацьовано на суддях Саніну, Чаусу, Трубнікову, Бугілю, Захарчук та ін. При цьому ВРЮ закриває очі на інші рішення, які виносили такі судді (Козятник виносила ще 4 аналогічних рішення). Наступним у черзі на виправдання буде суддя Кицюк, де ВРЮ розглядає лише 1 епізод", - зазначив Маселко.

"Якщо так піде надалі, то лише незначна частина з приблизно 330 суддів Майдану буде звільнена", - написав він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!