Робота ОВК №114 заблокована: кворуму немає, будівлю "мінували"

Понеділок, 18 липня 2016, 15:23

На Луганщині в 114-му виборчому окрузі було прийнято лише 13 з 133 протоколів дільничних виборчих комісій після чого робота комісії була заблокована.

Про це інформує громадянська мережа "Опора".

За словами голови ОВК Андрія Недяка, комісія почала приймати перші протоколи лише о 4 ранку. 

"Прийняли лише 13 ДВК, а потім почались скандали між членами ОВК. Через підвищений градус емоцій частина членів ОВК залишила приміщення ОВК нічого не пояснюючи. Зараз відсутній кворум. Присутні лише 7 членів ОВК", – сказав він.

Водночас за даними джерел "Української правди", саботаж у роботі ОВК влаштували зокрема представники "Батьківщини" та "Радикальної партії", які забрали своїх людей.

"Я обдзвонюю всіх відсутніх членів ОВК. Хтось не бере слухавку, в когось виключений телефон. Я не виключаю, що наші члени ОВК просто не витримали постійних звинувачень та погроз з боку деяких кандидатів", – заявив він.

Член ОВК Ігор Слєсарев зазначає, що 11 членів ОВК покинули в невідомому напрямку приміщення комісії.

Про це він повідомляє у Facebook.

"Повністю саботують роботу. Робота комісії заблокована. 300 членів ДВК не можуть здати виборчі документи. 12 годин знаходяться на вулиці. Спека божевільна, людям викликають швидку допомогу", – пише він.

Крім цього, "Опора" повідомляє, що о 14:00 на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що будівлю в місті Біловодськ, де розташована окружна виборча комісія №114 заміновано.

Луганська обласна військо-цивільна адміністрація повідомила, що в результаті було евакуйовано близько 250 осіб.

"У ході обстеження зазначеного приміщення та прилеглої території вибухові предмети не знайдено, інформація щодо замінування виявилася черговою провокацією", – повідомляють в ОДА.

"Наразі роботу ОВК поновлено", – зазначили в обладміністрації.

Як повідомлялося, після обробки Центрвиборчкомом 8,27% протоколів в окрузі №114 лідирує Сергій Шахов, який представляє партію "Наш Край" – 40,49% голосів.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування