Шкіряк назвав основні версії вбивства Шеремета

Середа, 20 липня 2016, 12:13

Радник глави МВС Зорян Шкіряк зазначає, що попередньо слідство розглядає такі основні можливі причини вбивства журналіста Павла Шеремета як професійна діяльність, неприязні стосунки і "російський слід".

Про це він сказав журналістам в середу на місці події в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Безумовно, це спланований жорстокий злочин. Основні версії озвучені. Перш за все, це професійна діяльність журналіста", – сказав Шкіряк.

Він зазначив, що не виключається версія, пов'язана з неприязними відносинами Шеремета з певними особами.

"Така версія завжди присутня, оскільки ми не можемо виключати нічого", – сказав Шкіряк.

Крім того, радник голови МВС підкреслив, що особисто він згоден зі своїм колегою, народним депутатом Антоном Геращенком в тому, що, безумовно, не можна виключати "російський слід" у цьому злочині.

"... виключати версію участі в цьому злочині (вибуху машини Шеремета) російських спецслужб ми не можемо", – вважає Шкіряк.

Раніше радник глави МВС Антон Геращенко відзначав, що цинічне вбивство журналіста "Української правди" Павла Шеремета може бути використано для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні та розкидання бездоказових звинувачень українськими політиками один на одного з метою отримання сумнівних політичних дивідендів.

"Слідство вивчить всі можливі версії вбивства Павла Шеремета з метою встановлення осіб виконавців, організаторів і найголовніше замовників цього злочину", – написав він у Facebook у середу.

Останній блог Павла Шеремета на "Українській правді" був присвячений підтримці батальйону "Азов" і його лідера Андрія Білецького, нагадав Геращенко.powered by lun.ua