Російських легкоатлетів остаточно не пустили на Олімпіаду

Четвер, 21 липня 2016, 12:49

Спортивний арбітражний суд відхилив позов Олімпійського комітету Росії і 68 спортсменів до Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, що означає, що російські спортсмени пропустять Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

Про це у четвер пише російське видання РИА Новости.

"Раніше ОКР і IAAF підписали угоду, згідно з яким CAS повинен був стати останньою інстанцією для вирішення спору щодо участі росіян в Іграх-2016. У позові, легкоатлети вимагали розглянути обгрунтованість правил IAAF", - пише видання.

На думку російської сторони, спортсмени, які виконали кваліфікаційні вимоги, можуть брати участь в Олімпійських іграх, якщо щодо них немає діючих персональних санкцій за порушення антидопінгових правил.

"CAS відхилив позов/апеляцію Олімпійського комітету Росії і 68 російських спортсменів", - йдеться в заяві суду.

В арбітражі пояснили, що прийняте рішення було одноголосним.

Як відомо, в оприлюдненому 18 липня звіті, автором якого є канадський адвокат Річард Макларен, ідеться про те, що Москва приховала сотні позитивних проб на допінг за участю спортсменів з різних видів спорту, в тому числі й футболістів.

11 липня Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) відмовила в участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро всім російським спортсменам, крім стрибунки в довжину Дар'ї Клішиної.powered by lun.ua