Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Розвідка: Бойовики підтягнули "Гради" під Дебальцеве і Горлівку

Неділя, 24 липня 2016, 20:38
Розвідка: Бойовики підтягнули Гради під Дебальцеве і Горлівку

У районах н.п.Широка Балка, Стаханов, Олександрівка, Горлівка та Луганськ зафіксовано наявність танків, самохідних артилерійських установок та 122-мм ракетних систем залпового вогню "Град".

Як повідомили 24 липня у Головному управлінні розвідки Міноборони України, відповідну інформацію українською стороною надано представникам СММ ОБСЄ.

"У напрямку Слов’янська на передових позиціях "7 окремої мотострілецької бригади" (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ проведено ротацію мінометних підрозділів та посилення підрозділів 3 мотострілецького батальйону в районі н.п.Польове за рахунок висування резервної бронегрупи і вогневого взводу гаубичного артилерійського дивізіону", - йдеться у повідомленні.

До району н.п.Дебальцеве переміщено реактивну артилерійську батарею 122-мм реактивних систем залпового вогню "Град". 

За даними ГУР, до північних районів н.п.Горлівка (напрям на н.п.Майорськ, Зайцеве) перекинуто мотострілецьку роту та гаубичну самохідну артилерійську батарею (8 бойових машин піхоти, 4 122-мм САУ "Гвоздика", 4 вантажні автомобілі з особовим складом і боєприпасами) зі складу 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ. 

"У напрямку н.п.Веселеньке переміщено мотострілецький взвод (3 бронетранспортери, 2 зенітні установки ЗУ-23-2, вантажний автомобіль з особовим складом) зі складу 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК ЗС РФ", - зазначили у розвідці. 

До н.п.Докучаєвськ переміщено 2 вантажні автомобілі з особовим складом та 2 паливозаправники.

Також зафіксовано постачання паливно-мастильних матеріалів з території РФ: до н.п.Іловайськ прибуло шість залізничних цистерн з дизельним паливом (300 тонн).

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: