25.06

Банківський форум

Журналіста побили в центрі Києва

Вівторок, 26 липня 2016, 14:47
Журналіст Сергій Головньов
Фото з ФБ Андрія Марусова

Керівника ділового видання Бізнес-Цензор Сергія Головньова 25 липня побили в центрі Києва, на Подолі, двоє невідомих, нічого не вкравши.

Він пов'язує це зі своєю журналістською діяльністю.

"Учора після роботи йшов Константинівською вбік Контрактової. Напали два типи. Усе продумано. Один ішов попереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п'яного. Інший – позаду. Порівнялися, подачі з двох боків. Повалили на землю, відбуцали впродовж хвилини й утекли. Вочевидь, пасли від офісу", – написав Головньов у Facebook.

"Не пограбування, бо в один бік полетіла сумка, в іншу – телефон. Нічого не взяли. Не хуліганський психодел, бо так сплановано, що облич не бачив. Яскрава прикмета – синя куртка з капюшоном, знявши яку всі прикмети знищуються", – зазначив він.

Журналіст написав заяву в органи внутрішніх справ, але результатів не чекає, "бо за бажання легко можна спланувати напад, який не має явних доказів".

"Найбільш прикро, що не розумію, яка причина. Враховуючи десяток тем, якими займався в останній місяць, можна скреативити 3-4 найменш параноїдальних версії. Але пишемо-то ми не звинуваченнями, а просто факти даємо. Тим більше, ніколи не відмовлявся давати точку зору згаданих у тексті осіб", – зазначив Головньов.

"Шановні замовники, ви хоч напишіть із фейкового аккаунта, чого хотіли. Я ж не самогубець і слова розумію", – додав він.

Головньов зазначив, що таке з ним трапилося вперше за понад 10 років роботи у ЗМІ.

"Дякую, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше… Однак гнітить думка про те, як легко й безкарно з тобою можуть зробити що завгодно", – написав він.

Як відомо, вранці 20 липня в центрі Києва у машині редактора "Української правди" підірвали відомого журналіста Павла Шеремета, він загинув.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: