Кабмін встановив посадовий оклад президента і прем'єра

Середа, 27 липня 2016, 16:52

Кабінет міністрів встановив посадовий оклад президента в сумі 28 тисяч гривень, прем'єр-міністра – 20 тисяч гривень з 1 травня.

Про це "Українським новинам" сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Відповідну постанову про внесення змін до іншої постанови уряду було прийнято на засіданні Кабміну в середу, проте суть змін озвучена була.

Рева пояснив журналістам, що цими змінами встановлюється оклад президента, прем'єра, міністрів і їх заступників.

"Ми всім державним службовцям підняли посадові оклади, але, що стосується тих осіб, хто не є держслужбовцями, їхні посадові оклади були переглянуті. Тому ми зробили нові оклади для цих людей. Ієрархія окладів тепер чітко прописана від президента. Його оклад становитиме 28 тисяч гривень, прем'єр-міністра – 20 тис. гривень", – сказав він.

Оклад першого віце-прем'єра буде складати 18 тисяч гривень, віце-прем'єра – 17 тисяч гривень, міністрів – 16 тисяч, їх перших заступників – 15 тис., а заступників – 14 тисяч гривень.

Також Кабмін визнав такою, що втратила чинність, постанову "Про заробітну плату президента України", згідно з якою зарплата президента складає 140% зарплати прем'єра.

При цьому Рева підкреслив, що зарплати міністрів не підвищаться, а лише збільшаться оклади.

"Мова не йде про підвищення зарплати, мова йде про встановлення окладу. Фонд оплати праці не збільшувався, тому більше отримувати не будуть, зменшаться надбавки", – додав він.

Прийнята постанова застосовується з 1 травня, оскільки саме 1 травня набула чинності нова редакція закону "Про державну службу".

Як повідомлялося, заробітна плата прем'єр-міністра Володимира Гройсмана за червень склала 28 129,18 гривень (оклад - 6 115,79 гривень).

Зарплата президента Петра Порошенка за червень склала 30 980,85 гривень.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!