Посол США: ситуація в зоні АТО розпалилася через нові постачання з РФ

П'ятниця, 29 липня 2016, 11:34

В США вважають, що причиною загострення ситуації на Сході України є постачання нового російського озброєння на українську територію.

Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт під час телефонного спілкування з європейськими журналістами в рамках комунікаційного проекту Brussels hub, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Він підкреслив, що Росія і надалі порушує перші пункти Мінських угод, дестабілізуючи ситуацію в Україні

"Зберігається присутність тих (бойовиків) хто потрапив на цю територію з Росії і ми бачимо появу нового російського озброєння. Імовірно, саме це є причиною спалаху обстрілів та кількості жертв, які ми маємо у останні тижні", - заявив дипломат.

Джеффрі Пайєтт також наголосив, що на його думку Україна виконує зобов’язання за Мінськими угодами значно краще від Росії

"Україна виконала переважну більшість своїх зобов’язань. Україна ухвалила закон про амністію, закон про спеціальний статус. Конституційні зміни схвалені в першому читанні.

Водночас, Росія не виконала свої (зобов'язання). Не встановлено перемир’я, не вийшли на волю заручники", - підкреслив він.powered by lun.ua