Українському політв'язню Костенку в РФ створили інформаційну ізоляцію

Субота, 30 липня 2016, 02:41
Українському політв'язню Костенку в РФ створили інформаційну ізоляцію

У колонії в Кірово-Чепецьку, а також у ГНК Кіровської області заважають поширенню інформації, що стосується українського політичного ув'язненого Олександра Костенка.

Про це повідомив його адвокат Дмитро Сотников, передає "Укрінформ".

"Раніше я повідомляв про наявний діагноз, який вимагає термінової операції на руці, постраждалому від тортур Олександра Костенка. Хочу внести уточнення, як у Кіровській області заважають поширенню цих та інших відомостей", - сказав він.

За його інформацією, після отримання діагнозу обстеження його підзахисному Костенку було запропоновано написати відмову в наданні інформації. У разі відмови погрожували перевести на строгий режим.

"Саша виконав свою частину - написав відмову. А керівництво колонії свою - відстали від нього. Однак я як адвокат це так не залишу", - додав Сотников.

Також є великі складнощі у співпраці з Громадською наглядовою комісією (ГНК) Кіровської області. В ГНК зобов'язані розглядати звернення будь-якого громадянина, не тільки адвоката, на умови утримання, у тому числі медичне обслуговування, в місцях позбавлення волі. Але вони відмовилися давати відповідь адвокату, аргументуючи, що ГНК - не юридичні особи, а функціонують на підставі спеціального закону.

Як повідомлялось раніше, український політв'язень Олександр Костенко, якого незаконно утримують в російській колонії, потребує термінової операції руки, травмованої під час тортур в окупованому Криму. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...