Спроба перевороту у Туреччині: обшуки і затримання десятків чиновників

Неділя, 31 липня 2016, 16:30

В рамках розслідування обставин спроби держперевороту у Анкарі поліція затримала 33 особи за підозрою у зв'язках з прихильниками проповідника Фетхуллаха Ґюлена.

Про це повідомляє агенція Anadolu.

"Серед 33 затриманих є також представники виконавчої влади, у тому числі кілька губернаторів", – йдеться у повідомленні.

Також було ухвалено рішення про проведення обшуків у 44 осіб, серед них є заступники губернаторів, юристи та працівники соціальних служб.

За даними Hurriyet, прокуратура Анкари видала ордери на арешт 44 високопоставлених чиновників. Серед них - губернатори, їх заступники, помічники і цивільні інспектори.

Раніше повідомлялося, що у турецькій армії пройшла чергова хвиля масових звільнень. Так, майже 1400 військовослужбовців були звільненні зі Збройних Сил Туреччини через підозру в причетності до спроби перевороту.

Як відомо, в ніч на 16 липня прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що Туреччина зіткнулася зі спробою повстання армії.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про введення надзвичайного стану строком на три місяці.

Після невдалої спроби держперевороту кількість людей, які постійно чи тимчасово позбулися посад вже сягнула майже 70 тисяч

Європейська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!