Трамп заявив, що населення Криму "обрало Росію"

Неділя, 31 липня 2016, 18:15

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп вважає, що більшість мешканців Криму зробили вибір на користь Росії і  США мають це враховувати.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ABC News.

Відповідаючи на уточнююче питання журналіста щодо своєї готовності визнати окупований Кримі частиною РФ, він вкотре повторив свою тезу про те, що готовий розглянути це питання і наголосив на тому, що наскільки йому відомо, більшість мешканців Криму "зробили свій вибір на користь Росії".

Він зазначив, що розглянув би можливість визнання Криму російським, відповідаючи на питання ведучого.

"…Але, ви знаєте, мешканці Криму, з того, що я чув, хочуть бути скоріше з Росією, ніж там, де вони були. І це теж слід мати на увазі", — сказав Трамп.

Він також додав, що в Україні нині є безлад, який на його думку, допустила адміністрація Обами. 

Раніше Трамп заявив, що готовий розглянути визнання Криму частиною Росії і питання зняття санкцій у разі обрання на пост глави держави. У Держдепі назвали заяву Трампа передвиборною риторикою.

Як відомо, у листопаді у США відбудуться президентські вибори. Кандидатом у президенти від демократів  є Хілларі Клінтон, її суперник - республіканець Дональд Трамп. За даними останнього опитування, проведеного Reuters спільно з міжнародним соціологічним центром Ipsos, Клінтон випереджає Трампа на 6%

Європейська правда

powered by lun.ua