Ситник розповів, хто попросив НАБУ розслідувати справу Кулика

7260 переглядів
Середа, 6 липня 2016, 16:15

Підставою для розслідування Національним антикорупційним бюро стосовно прокурора сил АТО Костянтина Кулика була заява депутата Ради Віталія Купрія.

Про це у середу на засіданні антикорупційного комітету Ради заявив голова НАБУ Артем Ситник.

"Справа Кулика – це не наша була ініціатива. Це було звернення народного депутата України, наскільки я пригадую – Купрія. Це стало приводом для реєстрації, було проведено певне розслідування, зібрані докази, детективи склали підозру і погодили з прокурором", – заявив він.

Відповідаючи на зауваження одного з депутатів, присутніх на засіданні комітету, що це може завадити у розслідуванні справи олігарха Сергія Курченка, яке курує Кулик, Ситник заявив, це не може бути підставою не проводити слідство.

"Ми не можемо зупиняти провадження тільки через те, що хтось там розслідує і тільки на ньому тримається ця справа", – сказав він.

Як відомо, у понеділок військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика відсторонили від посади до 4 вересня 2016 року.

Його підозрюють у незаконому збагаченні.

У матеріалах слідства Ірина Німець, з якою проживає Кулик, названа його цивільною дружиною. Слідчі стверджують, що на неї оформлене нежитлове приміщення над їхньою квартирою. Також, згідно з матеріалами, Кулик давав Німець значні суми грошей, за які вона, зокрема, купила дорогий позашляховик.

Захист Кулика переконує, що той не має сімейних зв'язків з Іриною Німець, яка фігурує в матеріалах його справи.

У середу стало відомо про арешт квартир, машин і рахунків у справі Кулика.

Олег Шанковський, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua