Окупанти поновили пропуск на адмінкордоні з Кримом

Середа, 10 серпня 2016, 11:13
Окупанти поновили пропуск на адмінкордоні з Кримом

На адмінкордоні з анексованим Кримом контрольні органи окупаційної влади повністю відновили пропускні операції у пунктах в’їзду-виїзду "Чонгар", "Каланчак" та "Чаплинка".  

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

"Станом на 8:00 у контрольному пункті в’їзду-виїзду "Чонгар" на  виїзд з материкової частини України перебувало близько 70 автомобілів,  а на в’їзд – 40 автівок. На КПВВ "Чаплинка" та "Каланчак" очікують оформлення 40 та 10 транспортних засобів", - повідомили у ДПСУ.

За повідомленням прикордонників, через дії окупантів більшість людей, які виїжджали з півострова, понад добу не могли перетнути адміністративну межу.

"Багатьом з них ставало погано та відмічалося погіршення їх стану здоров’я. Кожному з них після прибуття в контрольні пункти українські прикордонники надавали необхідну медичну допомогу. Таких випадків було, щонайменше, 7. Людям, переважно похилого віку, ставало зле, деякі втрачали свідомість", - повідомили у Держприкордонслужбі.

При цьому у ДПСУ зазначають, що поблизу адмінмежі продовжується зберігатися висока активність ЗС РФ: у 4 випадках прикордонники спостерігали польоти вертольотів Мі-8 та неодноразово фіксували пересування військової техніки поблизу російських позицій.

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: