У ГПУ кажуть, що спецназ НАБУ побив її співробітників

14001 перегляд
Субота, 13 серпня 2016, 14:50

Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявляє про побиття спецназом НАБУ 3 співробітників прокуратури 12 серпня в Києві.

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne, передають "Українські новини".

"Скрутили, застосували прийоми рукопашного бою... (Це були) люди, які були з працівниками НАБУ. Швидше за все, це групи їхнього фізичного захисту... Троє співробітників Генпрокуратури отримали тілесні ушкодження", - сказав він.

Гуцуляк зазначив, що конфлікт стався 12 серпня біля будівлі департаменту, коли співробітники Генпрокуратури виявили стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками.

Співробітники НАБУ, які прибули на місце події, спробували звільнити затриманих працівниками Генпрокуратури громадян, які вели незаконне стеження.

Разом з тим, як повідомило "Українським Новинам" джерело в прокуратурі, Генпрокуратура почала розслідувати бійку між прокурорами та спецназом Національного антикорупційного бюро в Києві 12 серпня.

"Генпрокуратурою відкрито кілька кримінальних проваджень за фактом вчорашніх подій", - сказав співрозмовник.

Водночас, з його слів, НАБУ також почало розслідувати цю ситуацію.

Як повідомлялося, 12 серпня Генеральна прокуратура виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Раніше Генеральна прокуратура вилучила документи в будівлі Національного антикорупційного бюро.

powered by lun.ua