Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

ТІ: Е-декларування під загрозою зриву через бездіяльність НАЗК та Держспецзв'язку

Субота, 13 серпня 2016, 17:39

У Transparency International - Україна заявили про халатне відношення Нацагентства з питань протидії корупції щодо забезпечення вчасного запуску електронного декларування, який опинився під загрозою зриву.

Про це йдеться у заяві Transparency International - Україна, оприлюдненій 13 серпня. 

При цьому TI-Україна засудила "пасивність голови НАЗК Наталії Корчак, яка до вчорашнього дня не висловлювала жодних застережень щодо функціональності системи декларування, а сьогодні намагається підігрувати Держспецзв’язку у спробах зірвати вчасне запровадження е-декларування".

"Вчасний запуск системи е-декларування статків посадовців опинився під загрозою зриву через бездіяльність НАЗК та дії Держспецзв’язку.  Служба досі не надала сертифікат захисту інформації на 3 з 5 модулів системи декларування, необхідний для повноцінного запуску системи", - йдеться у заяві. 

Як відомо, 12 серпня Держспецзв’язок відмовився надати Атестат відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), який є необхідним для юридичної відповідальності за зазначення недостовірної інформації в електронних деклараціях.

"Керівництво служби не надало чітких зауважень щодо необхідних змін у системі навіть на засіданні НАЗК, яке відбулось 13 серпня. Лише під тиском громадськості Держспецзв’язок погодився ще раз переглянути висновок власної Експертної ради про відмову у наданні Атестату", - зазначили експерти. 

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування