Розвідка: за добу загинуло 3, поранено 7 бойовиків

Неділя, 14 серпня 2016, 13:11

За даними розвідки, 13 серпня в зоні АТО загинуло троє та поранено семеро бойовиків.

"Зафіксовано чергові втрати в частинах та з’єднаннях 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - повідомляє Головне управління розвідки Міноборони на своїй сторінці в Facebook.

13 серпня загинуло троє та поранено семеро військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) та 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ, а також 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК ЗС РФ.

Встановлено особи деяких поранених військовослужбовців (подається російською мовою): Колесник Михаил Геннадиевич (18.03.1987г.р.), Макаров Вячеслав Викторович (12.11.1981г.р.), Киселёв Владимир Викторович (1973г.р.), Савин Антон Георгиевич.

Повідомляється також, що з огляду на значні втрати особового складу, жорстку систему примушення до участі у бойових діях, а також регулярні побори з боку командного складу у т.ч. вилучення награбованого майна, у частинах та з’єднаннях 1 АК ЗС РФ зростає кількість випадків дезертирства зі зброєю військовослужбовців переважно із числа осіб, які мали кримінальне минуле та були достроково звільнені з місць позбавлення волі за спеціальною програмою мобілізації.

Так, 11 серпня самовільно залишили передові позиції зі зброєю два військовослужбовці 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ, які завчасно заволоділи особистими речами та документами поранених співслужбовців у т.ч. паспортом громадянина Росії (рос.) Скобелева Анатолия Николаевича, 28.01.1980г.р., паспорт выдан УВД Калининского района г.Челябинск;

12 серпня ц.р. передові позиції 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ самовільно залишило шість військовослужбовців, з них троє – зі зброєю.

Озброєні дезертири здійснили пограбування фінансової частини, а також відділу кадрів полку та викрали у т.ч. паспорти громадян Росії, які використовувались в якості документів прикриття кадровими офіцерами ЗС РФ.

Розвідка також повідомляє, що 8-12 серпня комісією Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) проведено перевірку військових комендатур 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ та навчання з пошуку і знищення озброєних дезертирів.

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, артилерійських систем калібром понад 100 мм та САУ у районах н.п. Комісарівка, Макіївка, Донецьк та Молодіжне.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: