У День незалежності можуть поставити металошукачі

П'ятниця, 19 серпня 2016, 15:46

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що в Україні під час святкування Дня незалежності можуть встановити рамки металодетекторів.

Про це він сказав у Харкові, передає "Радіо Свобода".

"Поліція має всі формальні і неформальні протоколи разом з Нацгвардією забезпечити порядок. Останнім часом ми демонструємо, як ми це вміємо робити і зробимо. Слава Богу, накопичений колосальний досвід. Виходячи з тих даних, ми враховуємо всі ці ризики, які можуть виникати", – зазначив Аваков.

Він також закликав українців не турбуватися, якщо "поліцейські або охоронні обмеження створюватимуть деякі незручності на кілька хвилин".

"Питання полягає в тому, що це ваша безпека. Це важливо. Тому краще в якийсь момент часу відчути ці обмеження для того, щоб відчувати себе впевнено в цілому", – зазначив голова МВС.

"Швидше за все, в порядок речей, на масові заходи увійдуть рамки з металошукачами, щоб всі, хто заходив, були впевнені, що там не буде якихось провокацій", – заявив Аваков,

У свою чергу, радник голови МВС Зорян Шкіряк у Facebook написав, що у зв’язку з можливістю провокацій у 25-ту річницю Незалежності України з боку Росії з 22 серпня всі підрозділи Національної поліції та Національної гвардії буде переведено на цілодобовий посилений варіант несення служби.

У .Києві охорону громадського порядку будуть здійснювати 5 тисяч поліцейських, спецпризначенців та бійців Нацгвардії.

Крім того, на оперативному чергуванні постійно знаходяться додаткові підрозділи поліції, котрі будуть негайно задіяні у разі позаштатних ситуацій.

За словами Шкіряка, правоохоронці проводять "контртерористичні заходи" по всій країні, аналізують обстановку.

Як відомо, 24 серпня в Україні відзначатимуть 25-ї річницю Незалежності України. Серед іншого, в Києві на Хрещатику й майдані Незалежності пройде військовий парад.powered by lun.ua