Міністр спорту відповів Саакашвілі на звинувачення у провалі Олімпіади

Понеділок, 22 серпня 2016, 17:25

Міністр спорту України Ігор Жданов порадив губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі відзвітувати, що він особисто зробив для розвитку спорту в своєму регіоні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

Жданов, зокрема, поцікавився, скільки було побудовано нових стадіонів із сучасним легкоатлетичним покриттям, нових ДЮСШ та ШВСМ, скільки було придбано нового обладнання та спортінвентарю для цих шкіл, в яких формується резерв для олімпійської збірної та інше.

"Чому я задаю ці питання? Тому, що за офіційним рейтингом з літніх олімпійських видів спорту за 2015 р. Одеська область займає 6 місце у своїй групі. Нижче тільки зруйновані війною Донецька та Луганська області", - написав він.

"Випереджає Одещину м. Київ, Харківська, Дніпропетровська, Київська та Львівська області.

За останній рік в Одеській області було знищено 64 об'єкти спортивної інфраструктури. З них: декілька стадіонів, плавальних басейнів, багато футбольних полів, тенісних кортів, спортивних майданчиків та залів", - додав Жданов.

Як відомо, раніше Саакашвілі заявив, що результати української збіроної на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро абсолютно не відображають величезний спортивний потенціал України і після такого провалу як мінімум міністр спорту повинен піти у відставку.

Українська правдаpowered by lun.ua