У центрі Москви чоловік з "вибухівкою" захопив банк і взяв заручників

Середа, 24 серпня 2016, 20:28

У центрі Москви чоловік із начебто вибуховим пристроєм на тілі захопив відділення одного з банків та погрожує підірвати себе.

Про це пише російський Інтерфакс з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

"Ввечері у середу у відділення на Великій Нікітській вулиці у Москві увійшов чоловік, якому на вигляд 50-55 років", - повідомило джерело.

Йдеться про відділення "Сітібанку".

На шиї невідомого закріплена коробка з проводами, він погрожує підірвати себе.  

Як зазначили джерела у правоохоронних органах, чоловік, який захопив заручників, заявив що не має нічого проти людей в банку, а проти банку має.

"Після цього він повідомив, що не збирається грабувати банк, а лише захопити його, і зажадав переговорів з поліцією", - йдеться у повідомленні. 

 

 

Згідно з повідомленням, в заручниках у будівлі банку опинилися чотири людини. 

Рух на Великій Нікітській вулиці, де розташований банк, перекрито, на місці працюють слідчі.  На місце події також прибув спецназ СОБР. 

Згодом у слідчому комітеті РФ повідомили, що столичні слідчі порушили кримінальну справу за фактом захоплення банку в центрі Москви за ст.206 (захоплення заручників). 

За даними столичного главку МВС, заручників було звільнено. 

За даними правоохоронців, через деякий час чоловік здався силовикам, передає "Інтерфакс": чоловік віддав поліцейським муляж вибухового пристрою і попросив м'якого ставлення до себе.

За повідомленням джерела, відділення банку захопив підприємець  Арам Петросян, який розорився і в якого виникли проблеми з бізнесом і, відповідно, борги.

У роликах, які чоловік опублікував у соцмережі "ВКонтакте", він заявив, що пішов на цей крок через безвихідь, оскільки не може розповісти про проблему банкрутств юридичних і фізичних осіб.

Він висунув дві вимоги: "визнати на державному рівні банкрутство фізичних і юридичних осіб хворобою", а також створити новий інститут, який би займався проблемою банкрутства.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування