Лейтенант, засуджений за вбивство Індила, пройшов у нову поліцію

П'ятниця, 26 серпня 2016, 21:52

Сергій Приходько, якого у званні старшого лейтенанта засудили за вбивство студента Ігоря Індила у 2012 року, пройшов переатестацію і працює у Шевченківському райвідділку поліції.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Дмитро Гнап.

"Після Миколаївщини, давайте поглянемо, як пройшла переатестація в Києві. Пам'ятаєте, як кілька років тому у київському райвідділку міліції загинув студент Ігор Індило? Подивіться на це фото. Це старший лейтенант Сергій Приходько. Він був головним обвинувачуваним в смерті студента… Приходько отримав тоді лише умовний термін - 5 років за перевищення влади. Зараз родина студента намагається оскаржити цей вирок в Страсбурзі", - написав він.

"Переатестувався. Став поліцейським. Працює у тому ж Шевченківському райвідділку", - написав Гнап про Приходька.

"Більше того, як свідчить відповідь на мій запит з київського управління поліції, Приходько працює в "секторі превенції". Цей сектор з колишніх дільничних, відповідає за громадський порядок на Сирці, і за роботу з неповнолітніми", - додав він.

Як відомо, у травні 2010 року в Шевченківському райуправлінні міліції Києва помер 20-рiчний студент Індило.

У міліції заявили, що студент помер він падіння на підлогу внаслідок непритомності. 

5 січня 2012 року суддя Деснянського райсуду столиці оголосив вирок стосовно дільничного міліціонера Сергія Приходька, засудивши його за ч. 2 ст. 365 (перевищення службових повноважень) до п'яти років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки.

Міліціонера також позбавили права упродовж двох років обіймати посади в правоохоронних органах i органах влади.

12 січня 2012 року адвокат Заруцький оскаржив в Апеляційному суді Києва рішення Деснянського райсуду столиці.

При цьому адвокат висловив сподівання, що подану ним скаргу буде розглянуто упродовж найближчих трьох місяців разом із направленою наприкінці минулого року скаргою на рішення суду першої інстанції, яким було амністовано іншого співробітника міліції, що проходив у справі Індила - інспектора-чергового Сергія Коваленка.

Українська правда

powered by lun.ua