У Держдумі РФ кажуть, що італійські депутати теж зібралися до Криму

Субота, 27 серпня 2016, 18:12

Глава комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков заявляє, що італійські парламентарії збираються відвідати окупований Крим.

"Слідом за французами до Криму збираються італійські парламентарії. Захід не зможе утримувати ізоляцію Криму: люди, які там живуть – частина Європи", - написав він у своєму Twitter.

Як повідомлялося, візит французьких депутатів на чолі з Тьєрі Маріані до Криму тривав з 29 по 31 липня.

Раніше в МЗС Франції назвали намір французьких парламентарів відвідати окупований Крим "протизаконною ініціативою", яка не має "нічого спільного з позицією МЗС Франції, Євросоюзу та усього міжнародного співтовариства".

Нагадаємо, група французьких депутатів на чолі з Тьєррі Маріані у другій половині липня минулого року здійснила візит до анексованого Криму. Поїздка викликала несхвальну реакцію і в МЗС Франції, і в МЗС України. 

Варто зауважити, що більшу частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".

СБУ заборонила в’їзд в Україну всім французьким депутатам, що їздили до Криму. Цього року до складу французької делегації входять шість депутатів, які не їздили до Криму минулого року.powered by lun.ua