Суд у справі "торнадівців" перенесли, засідання знову зірвано

Середа, 3 серпня 2016, 12:55

Оболонський районний суд Києва заявляє про систематичний зрив засідань у справі колишніх бійців роти спецпризначення "Торнадо", яких підозрюють у скоєнні тяжких злочинів.

Про це журналістам повідомили у прес-службі Оболонського райсуду Києва в середу.

"В судових засіданнях, які відбулися в період з 24 травня по 9 червня 2016 року було допитано 8 потерпілих", – сказала прес-секретар суду Інна Свинаренко.

Вона повідомила, що 19 липня 2016 року на судове засідання було забезпечено явку потерпілої для допиту її в епізоді справи за звинуваченням у згвалтуванні, але воно було зірване.

За словами Свинаренко, 2 серпня в суд знову привезли потерпілу в цій справі, але засідання вдруге зірвали підозрювані. Крім того, їхні прихильники влаштували сутички з правоохоронцями під судом.

"За вказівкою обвинуваченого Оніщенка, з метою не допустити допит потерпілої, обвинувачені Ляшук та Пламадяна почали обливати прокурорів, інших учасників процесу та зал суду рідиною бурого кольору з яскраво вираженим запахом фекалій. У зв'язку з цим, звичайно, не можна було проводити судове засідання", – сказала прес-секретар.

В суді пояснили, що в середу підозрюваних на судове засідання з СІЗО доставлено не було.

Таким чином судове засідання у справі колишніх бійців роти "Торнадо" перенесли на ранок 9 серпня.

 
уп

"Ми зв'язалися з пенітенціарною службою та поліцією, у зв'язку з вчорашніми подіями і великою кількістю потерпілих з боку правоохоронців… Працівники поліції наразі не мають змоги доставити обвинувачених у суд", ­– повідомила прес-секретар суду.

"Судове засідання відкладено до 9 серпня 11 години 30 хвилин. Судове засідання буде в закритому режимі", – додала Свинаренко.

Як повідомлялося, 2 вівторок біля суду, який розглядав справу бійця "Торнадо" Миколи Цукура сталися сутички.

Спершу "блокувальники" суду перелізли через огорожу суду, деякі кидали в правоохоронців пакетами з борошном, а також шинами, які раніше принесли під будівлю суду.

Бійців роти "Торнадо" підозрюють у створенні злочинної організації та вчиненні на території Луганської області в зоні проведення АТО в період з грудня 2014 року по червень 2015 року, тяжких і особливо тяжких злочинів.

Роман Кравець, Валентина Романенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування