Адвокат, якого затримали з Харченком, звинувачує екс-нардепа

Вівторок, 30 серпня 2016, 12:16

Адвокат Сергій Крижанівський, якого затримали начебто при передачі хабара разом із в.о. ректора НАУ Володимира Харченка, заявляє, що справа проти нього сфабрикована і є замовною.

Про це він розповів в коментарі "Українській правді" у вівторок.

Крижанівський розповів, що зараз перебуває в офісі.

"Я зараз перебуваю у своєму офісі на Рогнединській, 2", - сказав він.

"Сьогодні (у вівторок – ред.) з лікарні виписався сам. Написав заяву, хоча в мене ще тиск 170 на 100 і діагноз ішемія другої стадії, гіпертонічний криз, я все одно приїхав до офісу, щоб готуватися до прес-конференції і готуватися до суду. Я вважаю це важливішим за здоров'я", - розповів він.

На запитання, чи відомо йому, де перебуває Харченко, Крижанівський відповів: "у мене з ним зараз контактів немає, він працює із своїм адвокатом".

Усю ситуацію, що склалася він називає "провокацією".

"(Провокація, - ред.) з боку посадових осіб, які підтримують корупцію в Укараїні", - сказав він.

"У нас повністю сфабрикована справа, з першого до останнього. В нас ніяких не було домовленостей (з Харченком. - ред), що якісь гроші, за якісь посади. Навпаки, була мова про те, щоб провести вибори (ректора. – ред.), налагодити стосунки із старою командою, щоб зняти конфлікт", - сказав він.

Крижанівський заявив, що до цієї "провокації" причетний екс-нардеп України Максим Луцький, який був першим проректором НАУ.

"Луцькому потрібно було любою ціною вишебти з посади Харченка, який не хотів його поновлювати, тому що це протирічить закону", - сказав він.

"В руках Луцького, який фактично вкрав 32 гектари землі, є знаряддям державний орган", - додав Крижанівський.

Він також повідомив, що суд щодо обрання запобіжного заходу відбудеться 31 серпня о 14:00.

Як відомо, 26 серпня співробітники спецслужби спільно з САП та НАБУ затримали т.в.о ректора Володимира Харченка та адвоката Сергія Крижановського у робочих кабінетах начебто після отримання першої частини хабара у розмірі сто тисяч євро.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Після цього обидва заявили про різке погіршення здоров'я і їх доставили до лікарні.

За інформацією НАБУ Харченко ще у понеділок залишив лікарню.

Українська правдаpowered by lun.ua