Черновецький каже, що його син подав апеляцію "у багатьох томах"

Четвер, 4 серпня 2016, 11:29

Захист Степана Черновецького подав апеляцію в Іспанії, її мають розглянути впродовж місяця.

Про це розповів його батько, колишній мер Києва Леонід Черновецький в інтерв'ю газеті "Сегодня", опублікованому в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми подали апеляцію в багатьох томах. У них висновки банків, міжнародних аудиторських компаній Степана й докладні пояснення всіх банківських операцій!" – сказав Черновецький-старший.

"А головне – стовідсоткове підтвердження того, що гроші в нього, усі до останнього цента, – від продажу в 2008 році "Правекс-Банку" за $750 млн, а також від інвестицій у стартапи в різних країнах", – додав він.

Леонід Михайлович припустив, що його сина можуть випустити під заставу в 720 тисяч євро.

За його словами, справа Степана Черновецького є секретною, і захист зосереджений на розсекреченні матеріалів справи.

Екс-мер Києва зазначив, що після арешту Степана його бізнес не зупинився, хоча синові й доводиться обходитися у в'язниці без комп'ютера, що ускладнює керування бізнесом.

Черновецький додав, що в його родини багато майна в Києві, 99% якого становить нерухомість.

Як відомо, 12 липня в Іспанії затримали 11 осіб, у тому числі Степан Черновецького, яких звинувачують в участі в діяльності злочинної організації, відмиванні грошей, підробці офіційних документів, а також у податкових махінаціях.

ЗМІ повідомляли, що син екс-мера й інші особи "відмили" близько 10 млн євро: вони купували компанії в Іспанії для того, щоб відмивати кошти, розташовані в інших країнах, в основному, на Кіпрі й Віргінських островах.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що в Барселоні затримано чотирьох громадян України за підозрою у фінансових махінаціях, але не повідомили їхніх імен.

Суд Барселони на дану справу наклав гриф "таємно", що не дозволяє розголошувати персональні дані затриманих, а також будь-які подробиці розслідування.

Генеральна прокуратура України спрямувала запит іспанським колегам на надання інформації про Степана Черновецького.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування