ЗМІ: У СБУ перевірять листування українських телеканалів з "ДНР"

П'ятниця, 5 серпня 2016, 00:27

Служба безпеки України перевірить оприлюднену в Інтернеті переписку співробітниці "міністерства державної безпеки" так званої "ДНР" Тетяни Єгорової з представниками українських телеканалів.

Про це "Детектор медіа" повідомили в прес-службі СБУ.

У прес-службі СБУ зазначили, що будь-які коментарі по листуванню давати поки рано - відомство прокоментує ситуацію після перевірки листування.

"Хочемо також нагадати, що Марія Столярова була видворена з нашої держави після того, як була викрита у співпраці з терористичними організаціями", - відзначили в прес-службі відомства.

На питання, чи буде СБУ переглядати своє рішення по одному з керівників новинного продакшну медіагрупи "Інтер" Ігоря Шувалова, в прес-службі сказали, що поки не мають такої інформації. У січні і березні 2014 року СБУ двічі приймала і скасовувала рішення про заборону на в'їзд Ігорю Шувалову в Україну і його депортацію.

Нагадаємо, в Інтернет виклали листування співробітниці "органів безпеки" незаконного збройного формування "ДНР" з співробітниками каналів "Інтер" і "Донбас".powered by lun.ua