У Сумах навпроти місцевої прокуратури пролунав вибух

Неділя, 11 вересня 2016, 15:37

Навпроти Сумської місцевої прокуратури пролунав вибух, за фактом замаху на умисне знищення майна розпочато кримінальне провадження.

Як повідомляє в неділю прес-служба прокуратури області, до Сумського відділу поліції від поліцейського екіпажу надійшло повідомлення про те, що в суботу приблизно о 23:55 навпроти Сумської місцевої прокуратури пролунав вибух.

Під час огляду на дорожньому полотні проїзної частини вулиці Герасима Кондратьєва, на протилежному боці від приміщення Сумської місцевої прокуратури, на відстані 18 метрів від кута приміщення прокуратури, виявлено пошкодження діаметром близько 15 см та глибиною 2 см.

На місці події вилучено зокрема запобіжну скобу, металеві залишки (осколки) тощо. Від вибуху ніхто не постраждав, жодне приміщення не пошкоджено.

Інформацію за вказаною подією 11.09.2016 внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та за ч. 2 ст. 15/ч. 2 ст. 347 (закінчений замах на умисне знищення або пошкодження майна працівника правоохоронного органу) КК України.powered by lun.ua