Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

САП просить відібрати у фірми Злочевського дозвіл на видобуток газу

Понеділок, 12 вересня 2016, 14:50

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд визнати недійсним виданий ТОВ "Надрагаз" спеціальний дозвіл на користування надрами для видобутку газу на Гуцулівському родовищі.

Про це йдеться в ухвалі Окружного адміністративного суду Києва від 5 вересня, повідомляють "Українські новини".

Зокрема, йдеться про спецдозвіл №5352 на видобуток на 58,5 кв. км Гуцулівського родовища в Івано-Франківській області, наданого ТОВ "Надрагаз" 13 січня 2011 року терміном на 20 років.

Відповідачами у справі виступають Міністерство екології й природних ресурсів і Державна служба геології й надр.

Крім того, САП просить суд визнати недійсними протокольне рішення міжвідомчої комісії з питань надрокористування від 30 грудня 2010 року, яким погоджено надання "Надрагазу" цього спецдозволу, а також наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища (тепер Мінекології) від 10 січня 2010 року, на підставі якого компанії дали спецдозвіл.

Згідно з Держреєстром юридичних і фізичних осіб-підприємців, ТОВ "Надрагаз" була заснована 23 вересня 2010 року ТОВ "Парі" (входить до складу групи компаній Burisma Злочевського) і ТОВ "Захід Газ" (належить Олені Керницькій).

Керівником ТОВ "Надрагаз" і ТОВ "Парі" є Павло Ваганов.

Аналогічні позови САП подала до суду з приводу визнання недійсними спецдозволу ТОВ "Парі" №5386 від 13 січня 2011 року на видобуток газу на Никловицькому родовищі (Львівська область) і спецдозволу ПАТ "Техноресурс" №5371 також від 13 січня 2011 року на видобуток на Володимирівському родовищі (Сумська область).

Злочевський очолював Мінекології з 2 червня 2010 року до 20 квітня 2012 року. Він є співзасновником товариства з обмеженою відповідальністю "Надрагаз".

У березні 2016 року стало відомо, що Національне антикорупційне бюро проводить досудове розслідування стосовно посадових осіб Мінекології щодо можливих зловживань при видачі у період із 2010-го до 2015 року спецдозволів на користування надрами низці компаній.

У матеріалах цього досудового розслідування НАБУ, зокрема, згадувалися ТОВ "Надрагаз", ТОВ "Парі" і ПАТ "Техноресурс".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: