Арбузов стверджує, що у нього немає рахунків у Латвії

Вівторок, 13 вересня 2016, 13:44

Екс-віце-прем'єр Сергій Арбузов стверджує, що інформація ЗМІ про конфіскацію 50 млн євро на його рахунках в Латвії не відповідає дійсності.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook.

За словами Арбузова, в матеріалі латвійських журналістів "особливо підкреслюється", що він не фігурує серед підозрюваних і що латвійські правоохоронні органи не отримали жодної компрометуючої його інформації від українських колег.

"Тим не менш, цей факт не завадив деяким недобросовісним журналістам згадати заяви пана (екс-генпрокурора Віталія) Яреми дворічної давнини про те, що у мене нібито є рахунки в Латвії, і тільки на цій підставі почати розганяти новину про арешт грошей Арбузова в Латвії", – написав він.

"Ще раз заявляю, що жодних рахунків у цій країні у мене немає. Більше того, зараз через два роки, не існує кримінальної справи, в якій би фігурували ці гроші і де я проходив як обвинувачений. За все це час ГПУ не надала жодних доказів існування цих рахунків або факту їх арешту", – додав Арбузов.

Також він стверджує, що його захист на офіційні запити в 2015 році у латвійські державні органи та банки отримав документальне підтвердження того, що на території країни проти нього "не порушувалися кримінальні справи, на підставі яких могли б бути арештовані рахунки".

Як відомо, раніше про конфіскацію коштів Арбузова повідомило видання Delfi з посиланням на програму журналістських розслідувань De Facto на латвійському каналі LTV.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування