Матіос розповів про арешти податківців у справі Клименка

Середа, 14 вересня 2016, 17:55

Високопосадовці податкових адміністрацій Солом'янського, Шевченківського та Печерського районів перебувають під слідством за звинуваченням у масовому розкраданні коштів.

Про це у середу на брифінгу заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Судом обрано більшості з них арешт. Там багато жінок. Це керівники на рівні заступників, перших заступників і керівники податкових інспекцій міста Києва – Солом'янської, Шевченківської і Печерської", – сказав він.

"Вони арештовані, їм визначені суми застави від 10 млн гривень і далі до ста. Їм також запропоновані угоди (зі слідством)", – додав Матіос.

За словами прокурора, "доказів для того, щоб обрати їм такі суворі запобіжні заходи, особливо жінкам, достатньо".

"Зараз збираються додаткові докази і проводяться одночасні докази, так звані очні ставки, тому що там дуже багато було задіяно людей", – додав він.

Як повідомили "Українській правді" джерела УП в Генпрокуратурі, мова йде про затриманих податківців у справі про відмивання коштів екс-головою Міністерства доходів і зборів Олександром Клименком, яка розслідується ще з 2015 року.

Зокрема, ще у лютому 2016 року повідомлялося про затримання чиновників Печерської податкової інспекції Києва за підозрою в розкраданні 600 млн грн.

Українська правдаpowered by lun.ua