МВФ ухвалив рішення про третій транш допомоги Україні

Четвер, 15 вересня 2016, 00:50

Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про продовження програми співробітництва з Україною та виділення додаткових обсягів фінансової допомоги.

Про це президент України Петро Порошенко повідомив у facebook.

За його словами, рішення Фонду відкриває шлях до виділення фінансової допомоги з боку Сполучених Штатів Америки в обсязі 1 мільярда доларів і Євросоюзу - макрофінансової допомоги в рамках додаткових ще 600 мільйонів євро, інших міжнародних фінансових організацій, а також відчиняє вікно можливостей для залучення іноземних інвестицій в українську економіку.

"Все це дозволить тримати стабільність гривні, зафіксувати досягнуту нами макроекономічну стабілізацію і підтримати перші паростки економічного зростання", - написав президент, додавши, що позитивне рішення МВФ свідчить про те, що світ визнає - в Україні відбуваються реформи, в Україні відбуваються якісні і позитивні зміни, і країна рухається в правильному напрямку.

Нагадаємо, Нацбанк прогнозує отримання двох траншів від МВФ на 2,3 млрд доларів цього року.

Як повідомлялося, напередодні міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що Москва буде голосувати проти виділення Києву чергового траншу кредиту EFF.powered by lun.ua