МЗС обурений візитом Путіна і Медведєва в Крим

Четвер, 15 вересня 2016, 16:21

МЗС України висловлює рішучий протест у зв'язку з неузгодженим з українською стороню перебуванням на території України керівництва Російської Федерації.

Про це у коментарі "Українській правді" повідомила речник МЗС Мар'яна Беца.

"Чергове відвідання посадовими особами РФ автономної республіки Крим та міста Севастополь, які є невід'ємною частиною України свідчить про триваюче нехтування російською стороню статуту ООН, законодавства України, а також резолюції Генсасамблеї ООН від 27 березня 2014 року", – зазначила вона.

За її словами, ця резолюція підтвердила територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи АРК.

"Ми неодноразово наголошували на неприпустимості неузгоджених перебувань російських посадових осіб на суверенній території України", – зазначила речниця МЗС.

"Будь-які спроби російьских посадовців інтерпретувати подібні так звані візити в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними", – наголосила Беца.

Речниця МЗС зазначила, що вже у четвер відповідну ноту протесту буде спрямовано зовнішньополітичному відомству Росії.

Як повідомлялося, президент Росії Володимир Путін та прем'єр Дмитро Медведєв перебувають 15 вересня в анексованому Росією Криму.

Українська правда

powered by lun.ua