Кабмін вирішив, як в Україні відзначать річницю Революції Гідності

Субота, 19 листопада 2016, 10:38

Уряд затвердив план заходів з підготовки та відзначення Дня гідності та Свободи.

Як повідомили у прес-службі Міністерства культури, 21 листопада  у Києві та інших населених пунктах України відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи за участі представників органів виконавчої влади, органів  місцевого самоврядування, нардепів, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників АТО, представників  громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді та духовенства.

"У цей день відбудеться покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, полеглих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях", - зазначено у повідомленні. 

У Києві на місцях, де відбувалися основні революційні  події 2013-2014 рр,  буде встановлено систему інформаційно-навігаційних стендів "Місцями Революції Гідності".

Упродовж листопада – грудня 2016 року будуть проведені  круглі столи, лекції та дискусії про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року,  їх значення у розвитку громадянського суспільства та боротьбі за права і свободи.

"Також відбудуться тематичні виставки, вечори та інші мистецькі заходи із вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Український інститут національної пам’яті  підготує та представить мультимедійний інформаційно-виставковий проект "Відважні: наші  герої", -  повідомили у Мінкульті.

Закордонні дипломатичні установи України проведуть  пам’ятні заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, зокрема за участю представників української громадськості за кордоном.

Українська правда

powered by lun.ua