Кадиров хоче найняти інструкторів зі США для підготовки спецназу

Середа, 23 листопада 2016, 11:19

У Чечні створюється міжнародний центр для підготовки сил спецназу, куди можуть прийняти на роботу приватних інструкторів з США.

Про це заявив глава республіки Рамзан Кадиров інтерв'ю російському "Інтерфаксу".

За його словами досвідом боротьби з терористами в Чечні "цікавляться десятки країн".

"Це гігантське містечко, аналогів якому нема. Воно розташоване на площі понад 400 га. Одночасно будується близько сорока навчальних об'єктів", – розповідає про центр Кадиров.

Планується, що там буде своя злітно-посадкова смуга, парашутний комплекс і об'єкти для відпрацювання навичок боїв з терористами в міських умовах.

"Це фактично ціле місто з умовною школою, лікарнею, дитсадком, адміністративними будівлями. Все це необхідно для отримання навичок ведення бойових дій в умовах міста", – заявив Кадиров.

За його словами, на початковому етапі влада планує залучити до двохсот інструкторів в тому числі і з США.

"Не можна заперечувати того факту, що в США є, і дійсно круті хлопці з багатим досвідом участі в гласних і негласних спецопераціях в Латинській Америці, Азії, Африці", – сказав Кадиров, відзначивши, що "приватні американські фахівці вже виявили зацікавленість".

Він стверджує, що готовність відправити спецназ на підготовку в Чечні "продемонстрували багато країн".

"Окремі країни побажали не афішувати співробітників спецназу, які стануть курсантами центру. Можливо, це і нормально. Але бажають направити своїх співробітників по боротьбі з тероризмом практично всі країни СНД", – заявляє Кадиров.

Як відомо, міжнародні експерти, українські військові та місцеві мешканці неодноразово повідомляли, що люди Кадирова воюють на українському Донбасі на боці сепаратистів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.